ESİS - Endo Savunma ve İnşaat Sanayi A.Ş. Genel Müdür’ün Mesajı

2006 yılında faaliyetine başlayan ve başta inşaat sektörü olmak üzere farklı sektörlerin de saygın ve bilinen kuruluşlarından biri olan ENDO KOLLEKTİF ŞİRKETİ’nin deneyimini ve kültürünü bir ortaklıkla savunma sanayiine de yansıtmak amacıyla, Şubat 2022’de, Ankara’da, ENDO SAVUNMA VE İNŞAAT SANAYİ A.Ş.’nin kuruluşunu gerçekleştirdik.

İlgi ve etki alanımızı inşaat sektörünün yanı sıra ulusal savunma sanayimize üretim, danışmanlık, proje yönetimi konularında katkıda bulunmak olarak belirledik.

Ticari ve işlevsel yaklaşımımızın bir gereği olarak kabul ettiğimiz kaliteli, insana ve çevreye saygılı, sürdürülebilir üretim ve hizmet ilkeleri doğrultusunda yönetim sistemlerimizi oluşturduk ve belgelendirdik.

Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda, M.S.B. Milli Mayın Faaliyet Merkezi (MAFAM) Başkanlığı nezdinde akreditasyonumuzu tamamlayarak ‘Kurumsal Akreditasyon Sertifikası’ almaya hak kazandık ve ülkemizin bu konudaki sayılı kuruluşlarından biri olduk.

Yıllar öncesinden gelen birikimimizle, oluşturduğumuz güçlü altyapımızla, dinamik yönetim anlayışımızla, yetkin çalışanlarımız ve danışmanlarımızla, sektörünün önde gelen kişi ve kuruluşlarından oluşan çözüm ortaklarımızla, uluslararası standartlara dayalı iş yapma yöntemlerimizle çıktığımız bu yolda güvenilir, vatansever, müşteri dostu, çözüm odaklı, sürekli gelişen bir şirket olarak anılmak birincil hedefimizdir.

Şirketimiz, her düzeydeki çalışanları ile bu hedefe emin ve güçlü adımlarla yürüyecek, ülke ekonomisine ve yurt savunmasına elinden gelen en yüksek katkıyı sağlayacaktır.